BAĞLICA HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA

Bağlıca halı yıkama

Uygulamalarımızı sosyal medya linklerimize tıklayarak izleyebilirsiniz.

                                       www.instagram.com/gicirhaliyikama/

bağlıca halı yıkama bağlıca ın tüm mahallelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Sunduğumuz kaliteli hizmette müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir.

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ...
HALIM NASIL YIKANIYOR?

Bağlıca Halı Yıkama olarak yaşam alanlarınızda günlük kullandığınız halılarınızın yıkanma temizleme işlemlerini tam fabrikasyon kurumsal olarak hizmetini sunuyoruz. Bağlıca bölgesinde günlük hızlı servis imkanıyla verilen HALI YIKAMA hizmetimiz sizlerin memnuniyetine esas olarak kaliteli TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.

SİPARİŞLERİNİZ İCİN

TIKLA ARAYI

KULLANABİLİRSİNİZ.

TIKLA ARA

BAĞLICA HALI YIKAMA

HALI YIKAMA

YORGAN YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

BAĞLICA HALI YIKAMA :
Baglıca Halı Yıkama da kalite ve güvenirliğini sizde deneyin.

Bağlıca Halı Yıkama’ da doğru teknikler ve son teknoloji otomatik makinelerle ve kimyasallardan tamamen uzak bitkisel yıkama ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Ankara Bağlıca Halı Yıkama olarak biz sektörde müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duruyoruz. Çünkü;

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE DAİMA AÇIKTIR.

BAĞLICA HALI YIKAMA ;

Daimi müşterilerimize sağlamış olduğumuz güven ve memnuniyet ile sektörde yerimizi en iyi şekilde korumaktayız. Çünkü Bağlıca Halı Yıkama olarak hijyen ve dezenfekte konusunda duymuş olduğunuz ihtiyaçlara veya sorularınıza anında, güvenilir. Doğru ve ekonomik çözümler sunarak bundan dolayı memnuniyetinizi önde tutmaya gayret gösteriyoruz. Firmamıza gelen her türde halıyı aynı özenle ve oranla özel tekniklerle itina ile temizlemekteyiz. Bu yüzden

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Çünkü Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Çünkü Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp ve her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım. Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Ankara Bağlıca Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda her zaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayınız…

Halı yıkama firması olmak elbet de bir sorumluluk ve ister bizler bütün sorumluluklarımızın bilincindeyiz . 

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuz için toz birikmektedir. Bundan dolayı biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.

Öte yandan astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler ve başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

BAĞLICA HALI YIKAMA

HALI YIKAMA BAĞLICA

Bağlıca halı yıkama biz her zaman hizmetinizdeyiz
Bağlıca halı yıkama, Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji halı yıkama makinelerimizle halılarınız artık daha temiz.
Bağlıca Halı yıkama hizmetleri;
Halı yıkama sektöründe çoğu firma oto yıkama gibi yerlerde hem halkın sağlıyla oynamakta hem de halılarınıza zarar vermektedir.
Bağlıca Halı yıkama 15 yılı geçkin tecrübesi ile artık Bağlıca da halı yıkama hizmetinizdedir. Bağlıca halı yıkama, garantili halı yıkama ile halınız da aklınız kalmayacak. Bağlıca halı yıkama, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bağlıca halı yıkama olarak adresinizden ücretsiz servislerimiz ile teslim aldığımız halılarınızı, herhangi bir karışıklık olmaması için teslim aldığımız esnada kapınızda etiketliyoruz.

Bağlıca halı yıkama olarak yıkama merkezimize ulaşan halılarınızı cinsine göre yıkama sırasına alıyoruz.

Bağlıca halı yıkama olarak halılarınızı önce, üzerinde olabilecek yabancı cisimlerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine başlamadan önce bol su ile halılarınızı ıslatıyor ve kirlerini yumuşatıyoruz.

Halılarınızın cinsine göre Bağlıca halı yıkamanın siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hazırladığı özel karışım şampuanlarımız ile, yine halılarınızın cinsine göre özel yöntem ve teknikler ile yıkıyor ve duruluyoruz.

Bağlıca halı yıkama olarak yüksek devirli rulo santrifüj halı sıkma makinamız ile halılarınızı %90 – %95 oranında kurutuyoruz. Daha sonra özel askılıklarımızda halılarınızı havalandırarak geriye kalan %10 – %5 gibi nem oranından halılarınızı arındırıyoruz.

Bağlıca halı yıkama olarak halılarınız tamamen nemden arındırıldığında, kontrol ve paketleme işlemine alıyoruz.

Kuruyan halılarınız, kontrol tezgahımızda Bağlıca halı yıkama da deneyimli personelleri tarafından son kontrolleri yapılıyor. Eğer halılarınızda çıkmayan inatçı lekeler var ise, Bağlıca halı yıkama firmasının siz müşterilerimiz için hazırladığı özel karışım solüsyonlar ile manuel olarak müdahale ediyoruz.

Son olarak Bağlıca halı yıkama, sağlığa zararlı olmayan özel ferah kokulu parfümümüzle halı ambalaj poşetlerimiz ile halılarınızı paketliyoruz.

Bağlıca halı yıkama olarak ücretsiz servislerimiz ile adresinize teslim ediyoruz.