BATIKENT HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA
Sipariş İçin; 0541 278 60 80
Fevzi Çakmak Mah. 129. Sk. No:22/A Yenikent/ANKARA

BATIKENT HALI YIKAMA

BATIKENT HALI YIKAMA

Batıkent Halı Yıkama olarak yaşam alanınızı ferahlatıyoruz.

GICIR HALI OLARAK
FAALİYETLERİMİZ

YORGAN YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

Adresinizden alıp yine adresine teslim hizmetimiz ile Ankara'nın her neresinde olursanız olun halılarınızı alıp özenle yıkayıp size teslim ediyoruz.

Müşterilerimize konusunda bilgili tecrübeli uzman ekibimizle halılarını en iyi şekilde ve sorunsuz yıkama garantisi veriyoruz.
Sizde halılarınızın dokularına zarar gelsin istemiyorsanız ve elbette hijyenik bir şekilde gerçek bir temizliğe kavuşsun istiyorsanız Gıcır Halı Yıkama olarak bize ulaşın.
Halı yıkama konusunda Ankara'nın tüm semtlerine hizmet veren, halı yıkama firmamız halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkamaktadır. Her halı cinsine ayrı ayrı yıkama programı uygulayan, Gıcır halı yıkama firmamız halılarınız için en iyi performans tekniğini kullanır.

Ankara halı yıkama fabrikamız da kesinlikle oto yıkama yapılmamakta. Tamamen halı yıkama üzerine kurulmuş bir tesisimiz vardır. Tam otomatik halı yıkama makinesi ve boru tipi katlama izi yapmayan sıkma makinesi kapalı alan ve açık alan askılıklar vardır.

Kalitemizi fark edin… Göreceksiniz ki bizden vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü kalite tesadüf değildir, sizlerin övgü ve güvenini kazanabilmek adına tüm gücümüzle sizler için çalışmaya devam ediyoruz.