BATIKENT HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA
HALI YIKAMA ÇAĞIR

0312 278 60 80

BATIKENT HALI YIKAMA

Batıkent Halı Yıkama olarak yaşam alanınızı ferahlatıyoruz.

GICIR HALI OLARAK
FAALİYETLERİMİZ

YORGAN YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

Batkent Halı Yıkama olarak adresinizden alıp yine adresine teslim hizmetimiz ile batıken tin her neresinde olursanız olun halılarınızı alıp özenle yıkayıp size teslim ediyoruz.

halı yıkama batıkent

Batıkent halı yıkama da Müşterilerimize konusunda bilgili tecrübeli uzman ekibimizle halılarını en iyi şekilde ve sorunsuz yıkama garantisi veriyoruz. Sizde halılarınızın dokularına zarar gelsin istemiyorsanız ve elbette hijyenik bir şekilde gerçek bir temizliğe kavuşsun istiyorsanız Batıkent Halı Yıkama olarak bize ulaşın. BATIKENT Halı yıkama konusunda Batıkent in tüm mahallelerine hizmet veren, halı yıkama firmamız halılarınızı tam makinalarında yıkamaktadır. Her halı cinsine ayrı ayrı yıkama programı uygulayan, Gıcır halı yıkama firmamız halılarınız için en iyi performans tekniğini kullanmaktadır.Hizmet bölgesinde bulabileceginiz en profesyonel çoklu servis agına sahip otomasyonlu fabrikasyon tümüylen kapalı kurutma havalandırmaya sahiptir. Batıkent Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama fabrikamız da  Tamamen halı yıkama üzerine kurulmuş bir tesisdir. Tam otomatik halı yıkama makinesi ve boru tipi katlama izi yapmayan sıkma makinesi kapalı alan da havalandırılmakdır.

Kalitemizi fark edin… Göreceksiniz ki bizden vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü kalite tesadüf değildir, sizlerin övgü ve güvenini kazanabilmek adına tüm gücümüzle sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Batıkent Halı Yıkama

iletişim numaralarımız

0312 278 60 80

0541 278 60 80

0543 278 60 80

0545 278 60 80