SİNCAN HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA

Uygulamalarımızı sosyal medya linkize tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sincan halı yıkama sincan ın tüm mahallelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Sunduğumuz kaliteli hizmette müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir.

profesyonel ekipmanlarla fabrikasyon hizmet verilmekte olup sektörünün önde gelen firmalarındadır sincan halı yıkama

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ...
HALIM NASIL YIKANIYOR?

Sincan Halı Yıkama olarak yaşam alanınızı ferahlatıyoruz.

SİNCAN HALI YIKAMA

HALI YIKAMA ÇAĞIR
TIKLA ARA

HİZMETLERİMİZ

HALI YIKAMA

YORGAN YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

SİNCAN HALI YIKAMA 
Sincan halı  yıkama kalite ve güvenirliğini sizde deneyin.

Sincan Halı Yıkama’ da doğru teknikler ve son teknoloji otomatik makinelerle ve kimyasallardan tamamen uzak bitkisel yıkama ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Ankara Sincan Halı Yıkama olarak biz sektörde müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duruyoruz. Çünkü;

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE DAİMA AÇIKTIR.

SİNCAN HALI YIKAMA ;

Daimi müşterilerimize sağlamış olduğumuz güven ve memnuniyet ile sektörde yerimizi en iyi şekilde korumaktayız. Çünkü Sincan Halı Yıkama olarak hijyen ve dezenfekte konusunda duymuş olduğunuz ihtiyaçlara veya sorularınıza anında, güvenilir. Doğru ve ekonomik çözümler sunarak bundan dolayı memnuniyetinizi önde tutmaya gayret gösteriyoruz. Firmamıza gelen her türde halıyı aynı özenle ve oranla özel tekniklerle itina ile temizlemekteyiz. Bu yüzden

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Çünkü Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Çünkü Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp ve her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım. Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Ankara Sincan Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda her zaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayınız…

Halı yıkama firması olmak elbet de bir sorumluluk ve ister bizler bütün sorumluluklarımızın bilincindeyiz . 

GICIR HALI YIKAMA

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuz için toz birikmektedir. Bundan dolayı biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.

Öte yandan astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler ve başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

SİNCAN HALI YIKAMA

HALI YIKAMA SİNCAN

Sincan halı yıkama biz her zaman hizmetinizdeyiz
Sincan halı yıkama, Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji halı yıkama makinelerimizle halılarınız artık daha temiz.
Sincan Halı yıkama hizmetleri;
Halı yıkama sektöründe çoğu firma oto yıkama gibi yerlerde hem halkın sağlıyla oynamakta hem de halılarınıza zarar vermektedir.
Sincan Halı yıkama 15 yılı geçkin tecrübesi ile artık Sincan nda halı yıkama hizmetinizdedir. Sincan halı yıkama, garantili halı yıkama ile halınız da aklınız kalmayacak. Sincan halı yıkama, bir telefon kadar uzağınızdayız. 

Sincan halı yıkama olarak adresinizden ücretsiz servislerimiz ile teslim aldığımız halılarınızı, herhangi bir karışıklık olmaması için teslim aldığımız esnada kapınızda etiketliyoruz.

  • Sincan halı yıkama olarak yıkama merkezimize ulaşan halılarınızı cinsine göre yıkama sırasına alıyoruz.
  • Sincan halı yıkama olarak halılarınızı önce, üzerinde olabilecek yabancı cisimlerden arındırıyoruz. Daha sonra, yıkama işlemine başlamadan önce bol su ile halılarınızı ıslatıyor ve kirlerini yumuşatıryoruz.
  • Halılarınızın cinsine göre Sincan halı yıkamanın siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hazırladığı özel karışım şampuanlarımız ile, yine halılarınızın cinsine göre özel yöntem ve teknikler ile yıkıyor ve duruluyoruz.
  • Sincan halı yıkama olarak yüksek devirli rulo santrifüj halı sıkma makinamız ile halılarınızı %90 – %95 oranında kurutuyoruz. Daha sonra özel askılıklarımızda halılarınızı havalandırarak geriye kalan %10 – %5 gibi nem oranından halılarınızı arındırıyoruz.
  • Sincan halı yıkama olarak halılarınız tamamen nemden arındırıldığında, kontrol ve paketleme işlemine alıyoruz.
  • Kuruyan halılarınız, kontrol tezgahımızda Sincan halı yıkama nın deneyimli personelleri tarafından son konrolleri yapılıyor. Eğer halılarınızda çıkmayan inatçı lekeler var ise, Sincan halı yıkama firmasının siz müşterilerimiz için hazırladığı özel karışım solüsyonlar ile manuel olarak müdahale ediyoruz.
  • Son olarak Sincan halı yıkama, sağlığa zararlı olmayan özel ferah kokulu parfümümüzle halılarınızı parfümlüyor ve halı ambalaj poşetlerimiz ile halılarınızı paketliyoruz.
  • Sincan halı yıkama olarak ücretsiz servislerimiz ile adresinize teslim ediyoruz.