SİNCAN HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA
Sipariş İçin; 0541 278 60 80
Fevzi Çakmak Mah. 129. Sk. No:22/A Yenikent/ANKARA

Sincan halı yıkama Ankara’nın bütün semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Sunduğumuz kaliteli hizmette müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir.

SİNCAN HALI YIKAMA

SİNCAN HALI YIKAMA

Sincan Halı Yıkama olarak yaşam alanınızı ferahlatıyoruz.

GICIR HALI OLARAK
FAALİYETLERİMİZ

HALI YIKAMA

YORGAN YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

SİNCAN HALI YIKAMA :
Halı Sincan  yıkama kalite ve güvenirliğini sizde deneyin.

Sincan Halı Yıkama’ da doğru teknikler ve son teknoloji otomatik makinelerle ve kimyasallardan tamamen uzak bitkisel yıkama ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Ankara Sincan Halı Yıkama olarak biz sektörde müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duruyoruz. Çünkü;

FABRİKAMIZ MÜŞTERİLERİMİZE DAİMA AÇIKTIR.

SİNCAN HALI YIKAMA ;

Daimi müşterilerimize sağlamış olduğumuz güven ve memnuniyet ile sektörde yerimizi en iyi şekilde korumaktayız. Çünkü Sincan Halı Yıkama olarak hijyen ve dezenfekte konusunda duymuş olduğunuz ihtiyaçlara veya sorularınıza anında, güvenilir. Doğru ve ekonomik çözümler sunarak bundan dolayı memnuniyetinizi önde tutmaya gayret gösteriyoruz. Firmamıza gelen her türde halıyı aynı özenle ve oranla özel tekniklerle itina ile temizlemekteyiz. Bu yüzden

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Çünkü Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Çünkü Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp ve her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım. Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Ankara Sincan Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda her zaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayınız…

Halı yıkama firması olmak elbet de bir sorumluluk ve ister bizler bütün sorumluluklarımızın bilincindeyiz . 

GICIR HALI YIKAMA

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuz için toz birikmektedir. Bundan dolayı biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.

Öte yandan astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler ve başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

ETİMESGUT HALI YIKAMA
ERYAMAN HALI YIKAMA
BATIKENT HALI YIKAMA


HALI YIKAMA AŞAMALARI