YENİKENT HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA
Sipariş İçin; 0541 278 60 80
Fevzi Çakmak Mah. 129. Sk. No:22/A Yenikent/ANKARA

 Yenikent halı yıkama ekibi olarak sizlere veyahut birçok alanda olduğu gibi günlük ev temizliği konusunda veya kaliteli ve güvenilir firmaya ulaşma fırsatı sunuyoruz. Size beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olacak, yenikent de hizmet verecek ve en uygun fiyatı sunacak firmayla iletişim ağı sağlıyoruz.

Yenikent Halı Yıkama

Eğer günlük ev işlerine yetişemiyorsanız ve bu konuda bir hizmet almak istiyorsanız fakat istediğiniz gibi bir firma bulamadıysanız veya bulduğunuz kişilerde size güven vermediyse yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak veya yalnızca bir tık ile geniş bir ağa sahip olan firmamıza ulaşmanız. YENİKENT  ve daha bir çok semtine ücretsiz servis imkanı sağlayarak sizler için %100 müşteri memnuniyeti ve garantili  yıkama hizmeti sunmaktadır.

 

Siz de halılarınızı güvenle teslim edin ve gerisini düşünmeyin… Halılarınızı yıkarken kimyasal çamaşır suyu kullanmıyoruz ve tamamen bitki özlü halı şampuanı ile yıkıyoruz. yenikent halı yıkama perde yıkama, koltuk yıkama ve ev tekstili gibi ürünlerinizi son teknolojik makinelerle özenle yıkamaktadır. Müşteri olarak sizlerin memnuniyetini, firma olarak en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Tüm ürünlerinizi son teknoloji makineler ile yıkıyoruz. Bu yıkama sistemi ile yıkanan  ürünleriniz daha temiz olur ve bakteri ve mikropları bünyesinde barındırması daha güç hale gelir. YENİKENT HALI YIKAMA
HALI YIKAMA ÇAĞIR

0312 278 60 80

YENİKENT HALI YIKAMA

Halı yıkama Yenikent olarak yaşam alanınızı ferahlatıyoruz.

GICIR HALI OLARAK
FAALİYETLERİMİZ

HALI YIKAMA

YORGAN YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

Sincan Halı Yıkama ve veya firması olarak bizi tercih edin. Çünkü kalitemizi gördüğünüz de sizde bu işi ne kadar profesyonel yaptığımızı anlayacaksınız.
Biz temizlikte yapılması gereken her şeyin bilincinde bir firmayız. Çünkü daha çok ve fazlasıyla halı yıkamada her aşamayı doğru ve titizlikle yerine getirmekteyiz.
Halı Yıkama GICIR teknolojik çalışır. Çünkü su, enerji ve elbette insan gücünden derecede tasarruflar sağlamaktadır.
Yenikentte Halı Yıkama ve Ankara'da halı yıkama olarak elbette bu tasarruf önemlidir Ancak önemli olan dürüst, kurallara uygun,ve garantili ya da resmi koşullar altında hizmet veren bir firma ile çalışmaktır. Çünkü bu işi gayriresmi ve merdiven altı olarak yapan kişiler sizlerin değer verdiği halıları mahvetmeleri söz konusudur. Bundan dolayı kalite tesadüf değildir ve kaliteyi fiyat ile değerlendirmeyiniz lütfen.
Halı Yıkama Yenikent ve GICIR HALI olarak biz bütçenizin destekçisi halılarınızın dostu ve sağlığınızın koruyucusuyuz.

Neden mi Gıcır Halı? Çünkü biz işimizi kaliteli yapıyoruz. Neden mi Gıcır halıyı seçmeliyim? Çünkü işimizi seviyor ve daha çok kaliteli hizmet vermek için çünkü elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve kalite veya daha ve olası veya çünkü birçok daha veya neden sebep sonuç 

yenikent gıcır halı yıkama ankara
HALI YIKAMA AŞAMALARI

<!– Google tag (gtag.js) –>
<script async src=”https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=AW-922172909″></script>
<script>
window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘AW-922172909’);
</script>