YENİKENT HALI YIKAMA - GICIR HALI YIKAMA ANKARA

 

YENİKENT HALI YIKAMA
Yeni kent halı yıkama
kalite ve güvenini sizde deneyin
Yenikent Halı Yıkama’da doğru teknikler, tam otomasyon son teknoloji otomatik makinelerle, kimyasallardan tamamen uzak bitkisel yıkama ve leke çıkarıcı deterjanlar ve elbette uzman kalifiyeli elemanlarımızla Eryaman Halı Yıkama sektörde müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti vermekten dolayı onur duyuyoruz

YENİKENT HALI YIKAMA ; 

Halı Yıkama sektöründe profesyonel kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.

siz müşterilerimizle daimi olarak çalışarak bu güvenide saglamış durumdayız.

firmamız bölgemizin eski köklü firmalarından olup aracı  degilde direkt fabrikasyon olarak hizmet vermektedir.
Yenikent Halı Yıkama da
Halım nasıl yıkanıyor güvenilebilir bir firma ileçalışmak istersiniz Bölgemizde YENİKENT HALI YIKAMA firması olarak aradıgınız tüm Halı Yıkama Yenikent hizmet bölümünde  kalite profestonelik gibi iş ahlakına sahip işinde usta çalışanlarımızla fabrikamızla çoklu servis agımızla hizmetinizdeyiz.
fabrikamız siz müşterilerimize açıktır.

Halılarınızın dokusunu korumak en ön verdiğimiz kural. Dokularını korurken en hijyenik şekilde yıkanmalarını sağlıyoruz. Son kontrollerini en iyi şekilde yapıp her hangi bir sorun olursa yıkama işlemini yeniden yapıyoruz. Sonuç önce bizden onay almalı. Zamanınız ve bütçenizin dostuyuz gelin birlikte çalışalım.
Yenikent halı yıkama olarak .Memnun müşteri listemize sizde dahil olun .

Ankara Yenikent Halı yıkama firması olarak halı yıkama ve halı temizleme konusunda her zaman en üstün hizmet anlayışı için bizi arayabilirsiniz…

 

GICIR HALI YIKAMA
HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ

Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuzdan toz birikmektedir. Bu biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.
yenikent halı yıkama

Öte yandan astım, bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.
Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz.
Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.

Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır.

yenikent halı yıkama 

 

KOLTUK YIKAMA 

Yerinde yenikent koltuk yıkama  olarak ev ve iş yerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir.
Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda temizlenmelidir. Koltuklarınıza yaptığınız silme işlemiyle kir ve tozları sadece yüzeysel olarak gizlemiş olup koltuk yüzeyini yıpratmış olursunuz. Koltuklardaki bakterilerden kurtulabilmeniz için kesinlikle vakumlama işlemi yapılarak temizlenmesi gerekmektedir.
Yıkama yapmış olduğumuz koltukta kesinlikle solma ya da deforme olamaz.

Koltuk kanepe ve sandalyeleriniz de bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapılıp, nemli koltuğunuzun kullanılabilir hale gelmesi için ortamınızın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlamanız, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasını sağlayacaktır.

Koltuğun kumaş kaplanmış her yeri, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazır halde olacaktır.

STOR PERDE YIKAMA 

Adresinizden alınan perdeleriniz  ilaç dolu küvette 3-4 saat bekletilerek kir ve parteküllerin yumuşatılması sağlanır.
Küvetten çıkan perdeleriniz narin fırçalar ve bol su ile durulanarak kuruması için askıya alınır

#Halı yıkama yenikent

 

FAALİYETLERİMİZ
HALI YIKAMA
DOKUMA HALI YIKAMA
BAMBU HALI YIKAMA
STOR PERDE YIKAMA
KOLTUK YIKAMA
YORGAN YIKAMA
BATTANİYE YIKAMA
OVERLOK YAPIMI

 YENİKENT HALI YIKAMA

Yenikent halı yıkama ekibi olarak sizlere bölgenizde birçok alanda olduğu gibi günlük ev temizliği konusunda veya kaliteli ve güvenilir firmaya ulaşma fırsatı sunuyoruz. Size beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olacak, Yenikent de hizmet verecek ve en uygun fiyatı sunacak firmayla iletişim ağı sağlıyoruz.

Yenikent Halı Yıkama

Eğer günlük ev işlerine yetişemiyorsanız ve bu konuda bir hizmet almak istiyorsanız fakat istediğiniz gibi bir firma bulamadıysanız veya bulduğunuz kişilerde size güven vermediyse yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak veya yalnızca bir tık ile geniş bir ağa sahip olan firmamıza ulaşmanız. YENİKENT  ve daha bir çok semtine ücretsiz servis imkanı sağlayarak sizler için %100 müşteri memnuniyeti ve garantili  yıkama hizmeti sunmaktadır.

 

Siz de halılarınızı güvenle teslim edin ve gerisini düşünmeyin… Halılarınızı yıkarken kimyasal çamaşır suyu kullanmıyoruz ve tamamen bitki özlü halı şampuanı ile yıkıyoruz. yenikent halı yıkama perde yıkama, koltuk yıkama ve ev tekstili gibi ürünlerinizi son teknolojik makinelerle özenle yıkamaktadır. Müşteri olarak sizlerin memnuniyetini, firma olarak en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Tüm ürünlerinizi son teknoloji makineler ile yıkıyoruz. Bu yıkama sistemi ile yıkanan  ürünleriniz daha temiz olur ve bakteri ve mikropları bünyesinde barındırması daha güç hale gelir. YENİKENT HALI YIKAMA
HALI YIKAMA ÇAĞIR

0312 278 60 80

YENİKENT HALI YIKAMA

Halı yıkama Yenikent olarak yaşam alanınızı ferahlatıyoruz.

GICIR HALI OLARAK
FAALİYETLERİMİZ

HALI YIKAMA

YORGAN YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA